Balthazar, Zwangere Guy en Black Box Revelation voor Cactusfestival

Op 10, 11 en 12 juli vormt het Brugse Minnewaterpark opnieuw het decor voor de ondertussen 39e editie van het Cactusfestival. Net zoals bij voorgaande edities, maakt het festival ook dit jaar een fijne selectie van Belgische bands die op dit moment zowel in binnen- als buitenland ‘hot en happening’ zijn.

Op vrijdag 10 juli sluit Balthazar de eerste festivaldag af. De band bracht vorig jaar na een lange stilte met ‘Fever’ een nieuw album uit. Na Rock Werchter en een aantal uitverkochte zaalshows, komt de groep deze zomer voor één van haar enige festivalshows naar Brugge.

Op zaterdag 11 juli geven Black Box Revelation, Het Zesde Metaal en de Belgisch-Nederlandse Eefje de Visser mee kleur aan de affiche.

Op zondag 12 juli maakt vaderlands hiphopfenomeen Zwangere Guy voor het eerst z’n opwachting in het Brugse Minnewaterpark.

Meer namen volgen binnenkort.

De ticketverkoop start op maandag 24 februari om 11u via www.cactusfestival.be. Wie er zeker wil bij zijn dit jaar, zet deze datum maar beter met stip in de agenda, want vorig jaar was Cactusfestival op voorhand helemaal uitverkocht!

recent

Maldoror

De in Brussel geboren scenarist en regisseur Fabrice du...

BXL

Mounir Ait Hamou verwierf bekendheid als acteur, zijn broer...

Des Teufels Bad

De Oostenrijkse filmmakers Veronika Franz en Severin Fiala hebben...

Isbells :: “De touwtjes uit handen geven gaf rust”

Het ging Gaëtan Vandewoude voor de wind, de songs...

verwant

Eindejaarslijstje 2024 van Maarten van Meer

Fontaines D.C. :: Romance Een dwarse liefdesverklaring aan...

Eefje de Visser :: ”Elk nummer moest staan als een huis”

Vier jaar en een pandemie verder is Eefje de...

Cactus Festival 2024 :: De mooist gebalde vuisten

Eén headliner had Cactus Festival nodig om dit jaar...

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Schrijf uw reactie
Vul hier uw naam in