Balthazar, Zwangere Guy en Black Box Revelation voor Cactusfestival

Op 10, 11 en 12 juli vormt het Brugse Minnewaterpark opnieuw het decor voor de ondertussen 39e editie van het Cactusfestival. Net zoals bij voorgaande edities, maakt het festival ook dit jaar een fijne selectie van Belgische bands die op dit moment zowel in binnen- als buitenland ‘hot en happening’ zijn.

Op vrijdag 10 juli sluit Balthazar de eerste festivaldag af. De band bracht vorig jaar na een lange stilte met ‘Fever’ een nieuw album uit. Na Rock Werchter en een aantal uitverkochte zaalshows, komt de groep deze zomer voor één van haar enige festivalshows naar Brugge.

Op zaterdag 11 juli geven Black Box Revelation, Het Zesde Metaal en de Belgisch-Nederlandse Eefje de Visser mee kleur aan de affiche.

Op zondag 12 juli maakt vaderlands hiphopfenomeen Zwangere Guy voor het eerst z’n opwachting in het Brugse Minnewaterpark.

Meer namen volgen binnenkort.

De ticketverkoop start op maandag 24 februari om 11u via www.cactusfestival.be. Wie er zeker wil bij zijn dit jaar, zet deze datum maar beter met stip in de agenda, want vorig jaar was Cactusfestival op voorhand helemaal uitverkocht!

recent

Alpha.

De Nederlandse cineast Jan-Willem van Ewijk heeft een nogal...

Ão :: ”We zijn extremer gegaan in de emoties”

Met Ao Mar schreef Ão twee jaar terug een...

Marty Supreme

Na de overweldigende triomf van Uncut Gems, kozen Josh...

Jeroen Olyslaegers :: De Wonderen

Van de Tweede Wereldoorlog ging het naar de zestiende...

verwant

Warhaus

10 december 2025De Roma, Borgerhout

Op de eerste van vier uitverkochte avonden in De...

PODCAST: Trans-Europe Express :: Eefje de Visser: ‘Bitterzoet’

En daar is-ie: nummer twee. In de tweede aflevering...

Pukkelpop 2025 :: Lawaai als knutselwerk

Veertig jaar geleden haalde een groep jongeren in Heppen,...

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Schrijf uw reactie
Vul hier uw naam in