Primus brengt ode aan ‘Sjakie en de Chocoladefabriek’

Op 3 november brengt Primus met Primus & The Chocolate Factory een nieuwe album uit; zijn veertiende al. Frontman Les Claypool noemt het “een hommage aan de originele Willy Wonka & The Chocolate Factory film uit 1971.”

Het nieuwe album bestaat dan ook uit eigenzinnige interpretaties van de liedjes uit de film The Chocolate Factory. Het was daarbij niet de bedoeling de originele songs zo goed mogelijk na te spelen, maar eerder de donkere en diepere kanten van het verhaal te tonen. Claypool noemt het ook een goed excuus om voor de komende achttien maanden de kleren van Willy Wonka te dragen.

In één adem zegt Claypool ook de remake van de oorspronkelijke film door Tim Burton en Johnny Depp “onbekijkbaar” te vinden. Al geeft hij toe zelf ook wel aan iets heiligs te raken met het nieuwe album, maar dat geen probleem te vinden aangezien de band van het materiaal iets “puur persoonlijks” heeft gemaakt.

Primus, overigens in de bekendste bezetting met naast Claypool, ook Larry Lalonde en Tim Alexander, wil nadat het album uitgebracht is een wereldwijde tournee maken. Er zijn plannen voor een vrij abstract en kleurrijk podium. Voor de gelegenheid hebben ze zelfs een eigen soort chocoladerepen ontworpen.

http://www.primusville.com/
PiaS

recent

Love (Kjærlighet)

De Noorse scenarioschrijver en regisseur Dag Johan Haugerud, die...

Love, Death & Robots – Seizoen 4

De eerste twee seizoenen van Love, Death & Robots...

Hola Frida!

Altijd boeiend wanneer een animatiefilm meer doet dan alleen...

Das Pop: ”Het was wel de bedoeling dat het leuk zou zijn”

Het is de reünie die niemand nog verwachtte, maar...

verwant

Primus :: The Desaturating Seven

De blauwdruk voor een ondergronds bacchanaal, waar kleine morrende...

The Claypool Lennon Delirium :: Monolith of Phobos

Wanneer Les Claypool met nieuw werk op de proppen...

Primus :: Primus & The Chocolate Factory with the Fungi Ensemble

Het nieuwste album van Primus is een eerbetoon aan...

Primus :: Green Naugahyde

Ergens van 1990 tot 1995 vormde Primus een perfect...

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Schrijf uw reactie
Vul hier uw naam in