Suikerrock vult line-up zaterdag aan

Suikerrock vult zijn line-up voor zaterdag 30 juli aan met twee nieuwe namen. Tourist LeMC en Alice On The Roof komen erbij.

Geen hiphop, geen kleinkunst of folk, want Tourist LeMC creëerde een totaal nieuw genre dat hem geen windeieren opleverde. Met ‘En Route’ leverde hij zijn ‘pièce de résistance’ af en die MIA voor beste doorbraak kwam niet uit de lucht vallen.

De 20 lentes jonge Alice Dutoit, alias Alice On The Roof is reeds een hype in het Franstalige gedeelte van ons land, en inmiddels valt ook Vlaanderen voor deze popnimf met het roze kapsel.

De Suikerrock zaterdag line-up telt inmiddels vier namen: Alice On The Roof, Tourist LeMC, Balthazar en dEUS. Meer namen volgen binnenkort.

De 30ste editie van Suikerrock vindt plaats van vrijdag 29 juli tot en met zondag 31 juli in het centrum van Tienen met o.a. Deep Purple, Emma Bale, Marco Borsato en Stan Van Samang. Info en tickets: www.suikerrock.be.

http://www.suikerrock.be

recent

Jack White :: Frozen Charlotte

Vorig jaar dook Jack White nog eens in zijn...

Etienne Davodeau :: Waar je ook gaat. Reis door het land van het haperende geheugen

Etienne Davodeau verwerkt de ervaringen zijn vrouw als zorgverlener...

Sayaka Murata :: Baren en Moorden

Sayaka Murata brak in 2016 internationaal door met Konbini...

Statuettes. Kleinsculptuur in Huis :: Venetiaanse Gaanderijen Oostende

Wie aan beeldhouwkunst denkt, ziet spontaan monumentale bronzen standbeelden...

George R.R. Martin :: A Knight of the Seven Kingdoms

“Just finish the books, George” is intussen een sarcastische...

verwant

Jong talent op Best Kept Secret

Nieuwe muziek is een belangrijk onderdeel van Best Kept...

Les Ardentes bevestigt ook Alice On The Roof

In afwachting van de eerste grote lading namen voor...

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Schrijf uw reactie
Vul hier uw naam in