Laatste rondje stevige gitaren voor Werchter Parklife

Het laatste rondje namen voor Werchter Parklife werd vanochtend gedropt. De concertreeks start met op 1 juli met Balthazar en de aankondiging luidt dat ze wordt afgesloten op 1 augustus met flink wat stevige gitaren: killthelogo, Stake, Equal Idiots, Brutus en Black Box Revelation.

Op zondag 25 juli staan Snelle & de Lieve Jongens band in de namiddag in de openlucht concertarena.  Metejoor, rijzende star aan het firmament van de Vlaamse pop, verzorgt het voorprogramma.  Eruit gaan, doen ze in Werchter naar traditie met een knal.  Dat zal deze zomer niet anders zijn.  Geen middag- en avondconcert op zondag 1 augustus, wel één doorlopend feest van de rockmuziek met killthelogo, Stake, Equal Idiots, Brutus en Black Box Revelation.

Tickets voor de toegevoegde concerten zijn te koop vanaf vrijdag 11 juni om 10u.  Tickets worden steeds in pakket, zijnde 4 toegangstickets + parkingticket, verkocht.  Voor een aantal concerten zijn er ook een beperkt aantal duo-pakketten, bestaande uit 2 toegangstickets en een parkingticket, beschikbaar.

Alle info: www.werchterparklife.be.

recent

Crime 101

“Crimineel die een laatste grote klus wil klaren om...

Zondag de negenste

Met Zondag de negenste maakt Kat Steppe haar langspeeldebuut....

Cardinals :: Masquerade

Het komt uit Ierland en de mannen van Fontaines...

No Other Choice (Eojjeolsuga Eobsda)

Met No Other Choice waagt Chan-Wook Park zich aan...

Tsar B :: ”Onrust? Ik bén onrust”

Ze werd verliefd op zijn tekst, en vervolgens ook...

verwant

Gorillaz derde naam voor Werchter

En daar is nummer drie. Gorillaz zal op zaterdag...

Brutus

29 november 2024Ancienne Belgique, Brussel

144 shows. Zo hard heeft Brutus getoerd met Unison...

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Schrijf uw reactie
Vul hier uw naam in